VELIKONOČNÍ kreativní sada A5 - střední
Kód: 1886



Související produkty
Detailní popis produktu
S touto tvořivou sadou vzniká prostor pro klidné tvoření, při němž dítě odlepuje jednotlivé plochy, vybírá barvy a krok za krokem vytváří vlastní obrázek. Přitom si procvičuje jemnou motoriku, soustředění, trpělivost i cit pro barevné kombinace.
Sada „VELIKONOČNÍ kreativní sada A5 - střední“ přináší téma „Velikonoční“, které si dítě může vybarvit podle vlastní fantazie.
Co sada obsahuje
- 5x šablonu velikosti A5 (148 x 210 mm)
- 3x šablonu velikosti A6 (105 × 148 mm)
- 13x barevný písek v miskách po cca 16-20g.
- 1x velký špendlík
- 1x bambusové párátko na dotvoření obrázků
- 1x krabice
- 8x obal na uschování obrázků
Tvořivý dárek a zábava pro děti
Kreativní sada se hodí k narozeninám, jmeninám, Mikuláši, Vánocům i jako program na návštěvu, oslavu, výlet nebo dovolenou.
Doporučení z praxe
Pískování ve 3 krátkých krocích

Odlepte jednu plochu, nasypte zvolený odstín a přebytečný písek sesypte zpět k dané barvě. Stejné kroky opakujte, dokud není obrázek hotový. Tekuté lepidlo ani voda nejsou potřeba.
Česká výroba z Beskyd
Tuto tvořivou sadu připravujeme v Česku, v Beskydech.
Pokračujte v tvoření
- Další samolepicí šablony – písek ze sady obvykle vystačí i na další obrázky; spotřeba závisí na velikosti motivu a zvolených barvách.
- Barevné písky – doplňte základní paletu o odstíny, které chcete při dalším tvoření využít.
- Třpytky a speciální písky – vybrané plochy můžete zvýraznit třpytkami nebo svítícím pískem.
- Štěteček k pískování – není nezbytný, ale usnadní práci s jemnými plochami a přebytečným pískem. Bývá součástí startovacích sad; u ostatních sad se řiďte seznamem obsahu.
Časté otázky k této sadě
Proč je malování pískem lepší než běžné omalovánky?
Obrázek se dětem vždy povede – ostré kontury samolepky zaručí perfektní výsledek, což dětem dodává obrovské sebevědomí a radost z tvorby.
Pro koho je sada vhodná?
Sada se hodí dětem od 3 let. Náročnost vybírejte podle motivů - velikosti a počtu dílků; malé děti tvoří pod dohledem dospělého.
Může s jednou sadou tvořit více lidí?
Ano, pokud rozdělíte šablony a připravíte barvy tak, aby se u nich tvůrci mohli střídat. Pro větší akci jsou praktičtější skupinové sady s více pomůckami.
Vystačí písek v sadě na všechny přiložené šablony?
Ano, v sadě je vždy dostatek písku pro vybarvení všech obsažených obrázků. Často vám ještě značné množství písku zůstane pro další tvoření.
Je písek pro děti bezpečný?
Ano, používáme zdravotně nezávadný, jemně mletý křemičitý písek barvený ekologickými barvami vhodnými pro dětské tvoření.
Bezpečnost při tvoření
Naše kouzelné pískování splňuje nejpřísnější normy pro hračky ČSN EN 71, více si můžete přečíst v článku o bezpečnosti a certifikaci tvořivých sad.
UPOZORNĚNÍ: Sada obsahuje malé části a špendlík s ostrým hrotem. Není vhodná pro děti do 3 let. Výrobek není potravina; děti používají sadu pod dohledem dospělé osoby.
Z vlastní zkušenosti rodičů máme velkou radost, když děti dostanou jakýkoli dárek, který není další sladkostí. Sladkosti jsme si zvykli rozdávat zcela běžně, a přitom snadno zapomínáme na jejich dopad na děti. Technologie dnes navíc vyplňují velkou část dětského dne, proto je každá smysluplná činnost mimo obrazovky velkým přínosem. Děkujeme, že tuto myšlenku chápete a pomáháte ji šířit dál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střední sada A5 |
|---|---|
| EAN: | 8595702818869 |
| ? Určeno pro: | HOLKY, KLUKY |
| ? Věk: | 6 - 8 let, 9 - 11 let |
| ? Počet obrázků v sadě: | 8 |
| ? Velikost motivů: | A5 |
| ? Počet barev písku: | 13 |
