Šablony - obrázky k pískování

Nezaujala vás žádná z našich kompletních sad? Žádný problém! Stačí si vybrat kteroukoliv ze samostatně prodávaných šablon, které dělíme dle obtížnosti (jednoduché, složité), pohlaví (chlapci, holky), zamýšleného použití (vzdělávací) a různorodé tématiky.

Naše pestrá škála nejrůznějších motivů zahrnuje pravěk, hasiče, dopravu, krajinu, sport/profese i oblíbená zvířátka a rostliny. Opomenut však není ani kouzelný svět fantazie (pohádky, animace/příšery) či všudypřítomná spiritualita (mandaly, horoskopy, náboženské).

Pro zvláštní příležitosti jsme připravili také speciální šablony. Originálním způsobem tak oslavíte Velikonoce, Halloween, vánoční/zimní období nebo dokonce svatbu. Vytvořit je možné rovněž obličejové masky, které z leckteré události učiní nezapomenutelný zážitek.

Potěšit můžete také své blízké. Stačí si vybrat šablonu z kategorie přání/pohlednice nebo děkovné/narozeniny a vyrobit ten nejoriginálnější dárek. K šablonám můžete pořídit také barevný písek a užitečné pomůcky, které se k nim dokonale hodí.

Nejprodávanější

724 položek celkem

Cena

6595
16595

Značky

Položek k zobrazení: 724
Nahoru
Další produkty