Tvořivá sada - 100 obrázků

Kód: 13153
ZDARMAZDARMA 5 825 Kč –22 %
organizace 100A5
5 825 Kč –22 % 4 570 Kč 3 776,86 Kč bez DPH
Skladem

Tvořivá sada pro velké skupiny dětí. Obsahuje 100 obrázků A5. Vhodné pro města, tábory, školní organizace...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada je vytvořena pro větší skupiny dětí/dospělých se 100 šablonami formátu A5 a 13 barevnými písky, se kterými vytvoříte kouzelné obrázky. Její obsah je vhodný pro 5 pracovních míst (5 skupin 4-8 dětí)

Sada obsahuje:

  • 100 ks šablon formátu A5 - motivy se mohou měnit dle skladové dostupnosti
  • 13 barev písku - černá, bílá, červená, modrá, světle modrá, tyrkysová, zelená, pistáciová, žlutá, hnědá, oranžová, levandulová, růžová
  • 65 misek pro písek
  • 50 lžiček pro nabírání písku
  • 10 ks štětečků
  • 100 ks špendlíků
  • 100 obalu pro hotové obrázky
  • návod k tvoření

Jak vytvořit tvořivé místo pro děti?

Jako pracovní prostor postačí stůl a židle. Z této sady vytvoříte 5 pracovních míst. Ke každému stolu doporučujeme 4-8 dětí.

Proč vznikly tyto tvořivé sady?

V posledních letech si rodiče i děti oblíbili pískování jako tvořivou dílnu na akcích jako Den dětí, kácení máje, gulášové slavnosti, nebo také na menších akcích v knihovnách, Mikuláš, velikonoce nebo Vánoce.

Díky této sadě zajistíte dětem zábavu na dlouho dobu, běžně děti tvoří 1 obrázek kolem 30min a výsledný obrázek si odnesou jako památku domů.

Máme několik týmu a jezdíme s tvořivou dílnou, ale nedokážeme být vždy a všude. Na vaše přání jsem vytvořili tyto sady, aby jste si mohli sami vytvořit tvořivou dílnu pro děti.

Co vše obsahuje a  na kolik je použití?

Sada obsahuje 100 obrázku, 13 barev a pomůcky pro každé dítě.  Písku je zde pro 150 až 250 obrázků, záleží jaké barvy děti budou používat a šetřit s pískem.

Do této sady jsme zvolili šablony pro kluky/holky, univerzální i pro ty nejmenší děti. Pokud byste chtěli namíchat jiné šablony z naši nabídky, stačí nás kontaktovat.

Vzhledem k tomu, že si vše vyrábíme, jsme schopni vám vytvořit šablonu na míru od počtu 100 ks, stačí, když nám zašlete mejl

Jak vypadají tvořivé dílny s barevným pískem?

 

 

 Jak se tvoří obrázek z barevného písku?

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: