Tvoříte? Tak tvořte s námi!

Tak jako vše v životě má svůj vývoj, tak i šablony k pískování. Náš tým Radost v písku pro Vás připravil již přes 350+ šablon a další na Vás čekají. Ale ať není vše jen na nás, máme pro Vás dvě novinky.

Tvořte s námi!

Jestli rádi malujete mandaly nebo obrázky, můžete nám poslat své kresby, ze kterých vybereme ty nejpovedenější (nemusí být nutně dokonalé, ale i originalita se cení) a ty poté překreslíme pro potřebu pískování a vytvoříme Vaše originální šablony, které si budou moct tvořit i ostatní.

Výhody pro Vás: Pokud půjde Váš obrázek do výroby, dohodneme se na odměně za kresbu, dále Vás uvedeme jako autora kresby a budete mít možnost se zapojit do provizního systému, kde můžete získat peníze z nákupu šablon. Pokud budou Vaše malby oblíbené, můžete se zařadit do našeho týmu tvůrců šablon.


Specifikace kresby pro pískování: aby bylo možné kresbu vypískovat, je potřeba splnit tyto body:

  • v kresbě nepoužívat tečky a čárky, např. oči nemohou být tečka ale musí to být kolečko/ovál, aby bylo možno danou oblast odlepit a vysypat 
  • všechny oblasti musí být ukončeny a odděleny od ostatních
  • nejmenší dílky mají rozměr 2mm x 2mm a více
  • snažit se mít čáry plynulé a ne kostrbaté (pokud kresbu budou malovat malé děti, pochopíme to a opravíme :) )
  • nemalovat obrázky z filmových a jiných autorských děl - kvůli autorským právům 

ptacek foto (120)_small foto (284)_small

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení