Průvodce výběrem zboží

vila150Co je k pískování potřeba, které produkty vybrat a jak se v celém sortimentu vlastně vyznat? To vše zjistíte v našem nákupním rádci, který vám nabízené produkty patřičně představí a pomůže vám tak vybrat zboží odpovídající vašim potřebám a přáním. Nemáte o pískování ani základní informace? Pak by vám neměl ujít náš článek Představujeme pískování, který vás s touto aktivitou náležitě seznámí.

Kreativní sady


Nejjednodušší cesta k pískování vede přes naše kreativní sady. Ty obsahují všechno potřebné vybavení a s každým balením tak získáte papírové šablony, barevné písky i nejrůznější pomůcky. Do tvoření se proto budete moci pustit s jediným produktem.

Vybírat přitom můžete z kreativních sad různých velikostí, které se liší počtem šablon, písků a rozmanitých pomůcek. K dispozici jsou varianty mini, základní, střední a velké, přičemž podrobný obsah každého balení zpravidla naleznete v popiscích konkrétních produktů. Vůbec nejobjemnější sady jsme ale připravili speciálně pro instituce, které se mohou těšit i na zvláště výhodné ceny.

Obrázek ukazující vypískovaný obrázek

Při prohlížení kreativních sad můžete využít i rozdělení do několika kategorií. K dispozici je sekce pro kluky, pro holky, pro nejmenší – jednoduché a mandalové / složitější. Kreativní sady však nabízíme i v různých rozměrech a volit tak můžete ze čtvercových variant či formátů A3, A4, A5 nebo A6. Šanci ale můžete dát i tzv. startovacím sadám, které lákají kombinací různých formátů či prémiovým štětečkem v balení.

Šablony


Ačkoliv jsou šablony součástí našich kompletních sad, pořídit je lze také po jednotlivých kusech. Na rozdíl od různých sad si tak vyberete šablony v přesných počtech, rozměrech i konkrétních motivech, a spokojeni tak budete více než u předem připravených řešení.

Šablony nabízíme v celé řadě rozmanitých motivů, které jsou inspirovány například hasiči, pohádkami, mandalami, krajinami, zvířátky a rostlinami nebo jinými atraktivními tématy. Opomenuty nicméně nejsou ani výjimečné události, a do oslav se tak můžete pustit se šablonami z kategorií svatba, přání/pohlednice, děkovné/narozeniny nebo obličejové masky. Zkrátka však nepřišly ani každoroční svátky, kterým jsou věnovány sekce Velikonoce, Halloween nebo Vánoční / zimní.

Vedle tematických kategorií jsme ale připravili i sekce jiné a šablony proto můžete vybírat dle pohlaví (holky, kluci) či složitosti (jednoduché, složité). Neméně zajímavou možností jsou však šablony vzdělávací, které představují dokonalou ukázku školy hrou. Stejně jako u kreativních sad, i šablony nabízíme ve formátech A3 až A6, byť ty vlastní kategorie zatím nemají.

Barevné písky


Pro vaše kreativní tvoření jsme připravili BIO křemičité písky v té nejvyšší kvalitě. V nabídce na vás čeká přes 60 unikátních odstínů, které lze pořídit samostatně nebo ve výhodných setech doprovázených bonusovými mističkami. Vaší pozornosti by však neměly uniknout ani speciální varianty písků, které obsahují líbivé třpytky nebo které dokonce svítí ve tmě.

Zde popisované písky mají jemnou strukturu a dokonale proto kryjí všechny papírové či dřevěné šablony. V případě skleněných výrobků jsou nicméně doporučovány písky hrubšího zrna, o kterých si ještě povíme dále.

Pomůcky


Práci si můžete usnadnit i s našimi šikovnými pomůckami, díky kterým se do tvoření budete moci pustit s naprostou lehkostí. Ačkoliv špendlíky, štětečky a další pomůcky najdete v některých sadách, pořídit si je můžete také samostatně. Radost vám přitom udělá i nízká cena.

barvy-pisku 1000v2

Speciální produkty


Nezaujal vás žádný z výše uvedených produktů? Pak neváhejte vsadit na naše speciální výrobky, které se postarají o vskutku neobyčejný zážitek. O ideální volbu jde zároveň pro ty, kteří vedle tradičního pískování chtějí vyzkoušet něco nového.

  • Hodiny patří mezi naše nejunikátnější sady. S využitím vlastní představivosti totiž můžete vyrobit skutečně fungující hodiny, které vás navíc překvapí i nízkou pořizovací cenou. Každé balení obsahuje dřevěnou šablonu, barevné písky, pomůcky, ručičky a bateriemi poháněný motorek.
  • Kalendáře vám pro změnu umožní vyrobit kalendář, který ponese vaši osobitou uměleckou stopu. Vybírat můžete z několikadenních i celoročních variant, přičemž výsledné dílo lze pověsit dokonce na zeď. Na rozdíl od hodin je v tomto případě možné pořídit jak kompletní sady, tak samostatné šablony.
  • 3D výrobky představují výbornou volbu pro každého, komu nestačí dva rozměry. Těšit se můžete na papírové šablony, které nejdříve vypískujete barevnými písky (nejsou součástí balení) a které následně složíte do 3D podoby.
  • Dřevěné výrobky jsou alternativou našich papírových produktů. Oproti nim se však můžete těšit na originálnější vzhled, větší odolnost i širší možnosti využití. K dispozici jsou šablony různých velikostí i kompletní sady, přičemž vyrobit můžete například kraslice, baňky nebo vánoční ozdoby.
  • Skleněné výrobky nabízí možnost zhotovit jedinečné dekorace, které vám vydrží doslova navždy. Při samotné tvorbě využijete prázdné dekorační sklenice, které následně vysypete barevnými písky. Pořídit je možné jak kompletní sady, tak samostatné sklenice a barevné písky. Na rozdíl od všech ostatních výrobků se však v tomto případě používají písky hrubšího zrna.