Sada ČÍSLA- Barevné pískování obrázků

Kód: 0133
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

V této kreativní sadě najdete vše potřebné pro pískování barevným pískem.

Detailní informace

darek k nákupu
Dárek k nákupu
každý nákup odměníme
Rychle dodani
Raketové dodání
odesíláme do 24h
velky vyber motivu
Velký výběr
přes 800+ motivů
vyrobeno s lasko v cr
Vyrobeno v ČR
ručně vyrobeno s láskou

Detailní popis produktu

V této kreativní sadě najdete vše potřebné pro pískování barevným pískem.. Šablony, dostatek barevného písku, obaly na šablony, pomůcky a návod pro pískování. Složení obrázků můžete vidět na úvodní fotografii.

sada ČÍSLA - vytvořili jsme unikátní sadu 10 šablon obrázků pro děti předškolního věku a prvních ročníků ZŠ. Vycházeli jsme z potřeb našich dětí 4 a 6 let, kteří mají i po více než 100 kusech vypískovaných obrázků stále chuť pro něco nového. Šablony jsou vytvořeny jednoduše pro lehké zapamatování písmen. Díky času potřebnému na tvorbu obrázku a následného uchování pro pozdější prohlížení je učení intenzivnější.

Kromě dárků se kreativní sady s barevným pískem velmi hodí jako zábava pro děti na oslavy (narození, svatby, firemní večírky), dlouhé večery, na výlety a dovolené... no prostě kde potřebuje zábavu pro své děti je pískování ideální. Vypískování jednoho obrázku trvá asi 10min u jednoduchých motivů a složitějších 20-40min. 

Balení obsahuje:

  • 10x šablonu velikosti A6
  • 10x barevný písek v miskách po cca 20g
  • 1x velký špendlík
  • 1x krabice
  • 10x obal na uschování obrázků

Z vlastní zkušenosti rodičů jsme velmi rádi, když děti dostanou dárek - jakýkoliv dárek jiný než sladkosti, které jsme si zvykli rozdávat zcela běžně a zapomínáme, jaké dopady to má na naše děti. Proto i touto cestou bychom chtěli poděkovat za pochopení a šíření této myšlenky dále...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: