Mikuláš, čert nebo anděl ?

Byl jsi hodný nebo jsi zlobil? Tradiční otázka od trojice, Mikuláe, čerta i anděla. Brambory, uhlí, sladkosti nebo třeba kreativní sadu ke zkrácení zimních večerů? Toto je rozhodnutí na každém z nás.I když děti mají sladkosti v oblibě, tak není dobré to přehánět :) abychom vám ulehčili výběr dárku od Mikuláš, připravili jsme vám tipy na dárky nejen k Mikuláši.

Mnozí z vás jistě již pískování znají a tak pro nezasvěcené, přikládáme odkaz, proč je pískování u dětí tak oblíbené

1. ADVENTNÍ KALENDÁŘE

Adventní kalendář začíná již od 1.12. a proto není tak úplně vhodný k Mikuláši, ale přesto jej připomínáme. Máme pro vás dva druhy. Velkoformátovou šablonu kalendáře k pověšení na zeď nebo celou sadu s 24 obrázky, pískem, třpytkou, štětečkem a hlavně se závěsnou sadou pro vytvoření celé stěny plné obrázků vašich dětí. 

advetni sablona k pískování barevným pískemKreativní sada - Adventní kalendář

2. Šablony a tvořivé sady s Mikulášem

Tyto tématické sady jsou způsob, jak s dětmi vytvořit pěknou atmosféru na Mikuláše. Můžete mít celou sadu s Mikulášem, andělem a čertem, se kterou můžete začít zábavu pro všechny. Písek ze sady vyjde na dalších min. 10 obrázků, takže si i pro sebe může vybrat šablony s vánoční tématikou a vyzdobit si tak byt prací vašich dětí i svou.

 3. Kreativní sady k Vánocům

Když již zmiňujeme Vánoční čas, tak nesmíme zapomenout na 24. prosince, což je jistě pro děti den D :). Sady jsou sestaveny pro každého, jak pro nejmenší od 3 let, starší holky i kluky a pro šikovné ručičky jsou složitější mandaly a zentangle obrázky.