Mikuláš, čert nebo anděl ?

Byl jsi hodný nebo jsi zlobil? Tradiční otázka od trojice, Mikuláe, čerta i anděla. Brambory, uhlí, sladkosti nebo třeba kreativní sadu ke zkrácení zimních večerů? Toto je rozhodnutí na každém z nás.I když děti mají sladkosti v oblibě, tak není dobré to přehánět :) abychom vám ulehčili výběr dárku od Mikuláš, připravili jsme vám tipy na dárky nejen k Mikuláši.

Mnozí z vás jistě již pískování znají a tak pro nezasvěcené, přikládáme odkaz, proč je pískování u dětí tak oblíbené

1. ADVENTNÍ KALENDÁŘE

Adventní kalendář začíná již od 1.12. a proto není tak úplně vhodný k Mikuláši, ale přesto jej připomínáme. Máme pro vás dva druhy. Velkoformátovou šablonu kalendáře k pověšení na zeď nebo celou sadu s 24 obrázky, pískem, třpytkou, štětečkem a hlavně se závěsnou sadou pro vytvoření celé stěny plné obrázků vašich dětí. 

advetni sablona k pískování barevným pískemKreativní sada - Adventní kalendář

2. Šablony a tvořivé sady s Mikulášem

Tyto tématické sady jsou způsob, jak s dětmi vytvořit pěknou atmosféru na Mikuláše. Můžete mít celou sadu s Mikulášem, andělem a čertem, se kterou můžete začít zábavu pro všechny. Písek ze sady vyjde na dalších min. 10 obrázků, takže si i pro sebe může vybrat šablony s vánoční tématikou a vyzdobit si tak byt prací vašich dětí i svou.

 3. Kreativní sady k Vánocům

Když již zmiňujeme Vánoční čas, tak nesmíme zapomenout na 24. prosince, což je jistě pro děti den D :). Sady jsou sestaveny pro každého, jak pro nejmenší od 3 let, starší holky i kluky a pro šikovné ručičky jsou složitější mandaly a zentangle obrázky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení