Novinky
Doporučujeme

Pískování obrázků a mandal barevným pískem

IMG_5480Pískování, barevný písek, hraní s pískem, pískohrátky, vysypávání obrázků a mandal, atd... toto jsou názvy pro kreativní tvorbu obrázků pomocí barevného písku. Ta se v poslední době stala velmi populární mezi všemi věkovými kategoriemi. Písek, šablona a tvoje představivost vytvoří jedinečné obrazy, které ti přinesou uklidnění a radost. Práce s pískem rozvíjí jemnou motoriku, soustředění a kreativitu.

Pískování šablon je vhodné i pro nejmenší děti přibližně od 2 let, kdy se starší osobou mohou vytvořit krásné obrazce. Děti kolem 5-tého roku dokáží díky své otevřené dětské fantazii vykouzlit i mistrovská díla (sami jsme stálé udivování obrázků, které vidíme na akcích s pískem).

U dospělých záleží na jejich důvěře v sebe sama. Pokud se odhodlají začít, mohou v sobě probudit a rozvíjet kreativitu, kterou většinou zapomněli v dětství poté, co často slýchávali od kamarádů a dospělých, že to není ono... (Jsi už někdy viděl takovou kočku? Co ten domeček, není moc velký? Proč ta kytička je fialová a ne červená? Toto se mi nelíbí, namaluj to znova jinak dostaneš 4...) Vzpomínáte?

sovicka_smallNo a u generace nejstarší si všímáme, že díky jemné práci, kde zapojují kreativitu, se sama probouzí touha po tvoření, která oživuje i mysl. Jako příklad uvádíme reakci syna jedné 80-leté babičky: "Moje mamka se po několika letech, kdy už byla rozmrzelá, někdy nevrlá a nic ji nebavilo, vrátila do života a nyní je "hladová" po nových a nových mandalách. Její mysl omládla a dá se s ní znova příjemně bavit."  Další rozepisování asi není třeba :).

V poslední době jsme začali spolupracovat i s lékaři v rehabilitačních střediscích, arterapií, logopedi, dětských poradnách i domovech  důchodců. Ohlasy jsou velmi kladné a proto vytváříme stále nové šablony. Používáme také originální metodu tvorby šablon tzv.  "vypalováním". 

Poslední komentáře

Avatar autora

Šablona na pískování sněhulák v krajině

3.2.2020 |
Ufunipas
d3d3LnJhZG9zdHZwaXNrdS5jeg## apinilo-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#apinilo-u]apinilo-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#apinilo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#apinilo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#apinilo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#apinilo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#apinilo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#apinilo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#apinilo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#apinilo-t igpihor
B Avatar autora

Malá sada 10x20g - barevný písek

Bára | 8.11.2019 |
Na jak velký obrázek?
Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli tato sada bude stačit např. na 2 mandaly ve formátu A4? Děkuji, Bára
JS Avatar autora

Šablona na pískování halloween strašidlo

Jiří Studník | 18.10.2019
Máte pravdu máme v archivu šablon dvě verze s E i A, a omylem kolegyně ji při výřezu přehlédla. (musíme s E úplně odstranit z archivu, ať nedojte k přehlédnutí) - děkujeme za upozornění Mohu poprosit o přiblížit informaci, že "přišlo v hrozném stavu" jestli se jednalo o celou objednávku nebo jen některé věci? Ať vím zda to byla naše chyba při balení nebo dopravcem. Rádi vám zdarma pošleme správnou šablonu a pokud jsou poškozené i další věci, pošleme také. děkuji za pochopení a přeji hezký den Jiří Studník
PP Avatar autora

Velká sada 17x40g - barevný písek

Petr Peňáz | 24.12.2018 |
Hmotnost
Dobrý den, chtěl sem se zeptat na hmotnost. Píšete v nadpisu Velká sada 17x40g - barevný písek ale když se podívám na detail obrázku na krabice je: Hmotnost po 20g , jak tomu mám tedy rozumět? Děkuji